خانه » پزشکی » قالب سایت مرکز مشاوره

قالب سایت مرکز مشاوره

راه اندازی وب سایت در زمینه مراکزمشاوره، مشاوره خانواده، مشاوره روانشناسی، مشاوره ازدواج، طلاق، کودک و نوجوان و مشاوره تحصیلی تنها در ۵ دقیقه، و پس از آن مرکز یا دقتر مشاوره شما دارای یک وب سایت کاملا اختصاصی با امکانات منحصر بفرد می شود، با ما همراه باشید و در ادامه لیست کامل امکانات این قالب سایت زیبا را مشاهده کنید :

قالب مرکز مشاوره یک تمپلت زیبا منعطف و کابردیست، طراحی سایت مرکز مشاوره خود را با این قالب امتحان کنید . این قالب با داشتن قابلیت ریسپانسیو بخوبی در موبایل و تبلت باز می شود.

در این مدل وب سایت می توانید با قرار دادن محتوای آموزشی و مشاوره سایتی زیبایی برای خود ایجاد کرده و با فعالسازی فرم ارتباط با کاربران به مراجعان و بیمارن خود مشاوره آنلاین بدهید.

 •  توضیح درباره خدمات، مرکز مشاوره
 • برگزاری کارگاه های آموزشی مراکز مشاوره
 •  درج برنامه ها با جدول برنامه ریزی بر اساس ساعت ، تاریخ و روز
 • نمایش همکارانی که با مرکز مشاوره تعامل دارند
 • شماره تماس و ادرس مرکز بر روی نقشه

 

با سایت ساز سی فایو سایت مرکز مشاوره خود را در کمتر از ۵ دقیقه طراحی و راه اندازی کنید. سی فایو این سایت را بصورت رایگان و آزمایشی برای شما نصب می کند.

 

هم اکنون سرویسی را در اختیار دارید که با آن می توانید طراحی سایت شیرینی فروشی خود را در کمتر از ۵ دقیقه انجام دهید، زمان ارزشمند است پس قدر فرصت ها را بدانید …

طراحی سایت با سایت ساز سی فایو از کیفیت خوب و استانداردی برخوردار است پس بصورت رایگان و آزمایشی سایت خود را طراحی کنید. نگران نباشید نیازی به داشتن دانش فنی نیست، سی فایو طراحی، نصب و اجرای سایت شما را بصورت کاملا خودکار در کمتر از ۵ دقیقه انجام می دهد و آنرا در اختیار شما می گذارد تا با سلیقه ی خودتان محتوای آنرا آماده کنید.

 

در کنار سایت از مزایای زیر نیز برخوارد خواهید بود:

 1. یک وب سایت استاندارد، زیبا و واکنش گرا
 2. فیلم های آموزشی رایگان
 3. ۳۰۰ مگابایت هاست رایگان
 4. ثبت یک دامنه رایگان .ir
 5. یک سامانه پیام کوتاه با امکانات کامل و خط ۱۴ رقمی (اشتراک رایگان و دائمی سامانه پیامک اسپاد)
 6. یک سامانه ارسال انبوه پیام صوتی و فکس رایگان
 7. یک پنل دراگ دراپ طراحی و ارسال خبرنامه ایمیلی ( اشتراک هدیه سرویس میلیوو )، با این سیستم می توانید برای کاربران سایت خود ایمیل ارسال کنید و ایمیل مارکتینگ سایت خود را آغاز نمایید
 8. دسترسی به پنل مدیریت هاست
 9. ایمیل نامحدود تحت دامنه سایت