خانه » فروشگاهی » قالب فروشگاه کیف و کفش

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قالب فروشگاه کیف و کفش

شاید شما یک فروشگاه فیزیکی کیف یا کفش داشته باشید و مایل باشید کسب و کار خود را بر روی اینترنت نیز گسترش دهید و از طریق وب سایت فروشگاه آنلاین خود کالاهای فروشگاهتان را بفروش برسانید، با این نمونه وب سایت می توانید یک فروشگاه آنلاین حرفه ای و قدرتمند راه اندازی کنید.

این فروشگاه بسیار منعطف است، اگر رنگ بندی آن را پسندید ولی می خواهید این فروشگاه را برای یک کسب و کار دیگر راه اندازی کنید براحتی با تغییر تصاویر اسلاید و محصولات می توانید فروشگاه محصولات مورد نظرتان را با این نمونه بسازید.

کار با این قالب بسیار لذت بخش است نیاز به دانش فنی ندارید همین که کار کردن با موس و کی بورد را باشید کافیست تا براحتی بتوانید فروشگاه آنلاین حرفه ای خود را مدیریت کنید.

فیلم های آموزشی سی فایو به شما کمک می کند تا به سرعت کالاهای خود را بر روی این نمونه سایت حرفه ای بارگزاری کرده و وب سایت فروشگاه کیف و کفش خود را رونمایی کنید. گذشته از این چنانچه این وب سایت فروشگاهی حرفه ای را خریداری کنید سی فایو یک کارگاه آموزشی آنلاین زنده برای شما برگزار میکند تا هر سوالی دارید بپرسید.

سایت ساز سی فایو این نمونه سایت را بهمراه ۱ گیگ هاست حرفه ای + یک دامنه آی آر ++ یکسال پشتیبانی قدرتمند برای شما راه اندازی میکند.

تست راه اندازی و کار با سایت رایگان است.  پس همین الان فروشگاه آنلاین حرفه ای خود را راه اندازی کنید.

 

 

تصاویری از بخش های مختلف قالب فروشگاهی کیف و قالب فروشگاهی کفش: