بهترین سایت ساز ها که راه اندازی سایت را آسان کرده اند

سی فایو

بهترین سایت ساز ها که ساخت سایت را آسان کرده اند!

راه اندازی و طراحی سایت یکی از مهمترین مراحل راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی است، طراحی سایت های با چند هدف انجام می شود گاهی شما فقط بدنیال راه اندازی یک وب سایت به عنوان کاتالوگ آنلاین برای شرکت تان هستید و یا می خواهید وب سایتی برای قرار دادن رزومه شخصی و تخصصی تان راه اندازی کنید و از این طریق با مخاطبین خود در ارتباط باشید ، گاهی در یک حوزه خاص حرفهایی برای گفتن دارید و مایلید از وب سایت به عنوان تریبونی آزاد برای بیان و انتشار عقاید خود از آن استفاده کنید.

گاهی دوست دارید با راه اندازی یک وب سایت کسب درآمد کنید که معمولا امروزه راه دازی فروشگاه آنلاین با فروشگاه ساز ها کار بسیار متداولی شده است. بهرحال هر دلیلی برای حضور فعال در اینترنت داشته باشید اساسی ترین ابزار برای این حضور داشتن یک وب سایت خوب و پایدار است.

در دنیای ابزارهای خوبی برای طراحی سایت سریع بدون نیاز به دانش فنی وجود دارد که به آنها سایت ساز می گویند، ما در این پست میخاهیم چند سایت ساز خوب و حرفه ای را معرفی کنیم .

سایت ساز ویکس :

ویکس یکی از قدیمی ترین و بزرگترین بنچ مارکهای موفق در زمینه سایت ساز است. ویکس سال ۲۰۰۵ فعالیت خود را آغاز نمود پس از چندین مرحله سرمایه گذاری بزرگ توسط شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر یا همان VC ها نهایتا در سال ۲۰۱۳ به ارزش ۶۰۴ میلیون دلار موفق به عرضه اولیه در بورس شد (IPO) ویکس به یک اسب تک شاخ یا یونیکورن یا اسب تک شاخ (یک اصطلاح استارتاپی به کسب و کارهای با ظرفیت بالای درآمد و رشد اطلاق می شود) در زمینه سایت ساز ها تبدیل شده است . ویکس تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را جذب خود نموده و به یکی از بهترین SAAS های سایت ساز با فاصله ی بسیار زیادی از سایر رقبای خود، همچنان در حال رشد و توسعه است.

این پست را بخوانید: حقایقی در مورد سایت ساز ویکس

تعداد وب سایت های ساخته شده در سایت ساز ویکس در حدود ۱۱۹ میلیون وب سایت است. نگهداری، آبتایم پایداری، امنیت و راضی نگه داشتن این حجم بالای مشتری واقعا شاهکاریست که ویکس توانسته از عهده آن بخوبی بربیاید .

وبلی

وبز

سکیور اسپیس

گوددی

شاپیفای

بیگ کامرز

سایت ساز های ایرانی:

کاموا

پوپش

پرتا

مانا

سازیتو

بیداک

سی می پلاس

ما در مقاله ای بصورت کامل سایت سازهای ایرانی را مورد بررسی قرار داده ایم پیشنهاد می کنیم مقاله معرفی مزایای سایت ساز های ایرانی را بخوانید.

بنظر شما کدام سایت ساز ایرانی بهتر است؟

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =