طراحی سایت با سرویس های پیام رسان

سایت ساز سی فایو

طراحی سایت با سرویس های پیام رسان

پیش بینی های جهانی درحوزه تکنولوژی های وب و اینترنت نشان میدهد گرایش مردم در سال های آینده بسمت فعالیت ۳۶۰درجه در بستر موبایل میل پیدا خواهد کرد. توجه ویژه اپل در هوش مصنوعی سیری و گوگل Allo موید این ادعاست، لذا ضرورت توجه به همسان سازی سرویس های تحت وب با سیستم های پیام رسان تلفن همراه بسیار حائز اهمیت است. اینکه شما بدون نیاز به نصب اپلیکیشن رزرو تاکسی، با یک ربات چت کنید و تاکسی کرایه کنید، با چت کردن غذای مورد علاقه تان را سفارش دهید و یا حتی وب سایت و کسب و کار خود را با کمی چت کردن طراحی و راه اندازی کنید و مهمتر اینکه مدیریت سایت، سفارشها، پرداخت ها و مشتریان خود را بر روی بستر چت تلگرام یا هر پیام رسان پر استفاده دیگر انجام دهید، باعث خودمانی تر شدن کارهای پیچیده شده و نیز باعث افزایش سرعت در فعالیت های روزانه شما خواهد شد.

سایت ساز سی فایو

طراحی سایت با تلگرام

سایت ساز سی فایو سرویس جدیدی را تولید نموده که توسط آن می توانید در تلگرام، یک وب سایت طراحی کنید، بات طراحی سایت تلگرام سی فایو به نشانی @see5ir_bot را در تلگرام جستجو کنید. پس از استارت این بات با شما گفتگو می کند و در فاصله ای این گفتگو پس از انتخاب نوع سایتی که مدنظراتان هست، سی فایو سایت شما را همانجا طراحی و راه اندازی می نماید.

سی فایو، بیش از ۱۰۰ نمونه قالب برای بیش از ۳۰ دسته شغلی متنوع را در اختیار شما می گذارد تا پس از مشاهده نسحه دمو آنرا برای کسب و کارتان راه اندازی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =