سوالات متداول

پاسخ به ابهامات و سوالات خود را در اینجا بیابید

آیا امکان پرداخت آنلاین روی وب سایت های فعال است؟

بله روی قالب های فروشگاهی سی فایو درگاه پرداخت زرین پال فعال است علاوه بر این در صورت درخواست کاربر سایر درگاه های بانکی  روی سایت کاربر نصب و تنظیم می گردد.

نحوه بروزرسانی سایت با سی فایو چگونه است؟

هرزمان که به پنل مدیریت سایت خود وارد شوید در صورت وجود نسخه جدیدی از cms،قالب و یا افزونه پیغامی حاوی لینک بروزرسانی مشاهده میشود که با کلیک بروی لینک بروزرسانی خودکار، سایت شما بروزرسانی میشود

آیا آموزشی برای مدیریت بخشهای مختلف سایت راه اندازی شده تو سط سی فایو در سایت وجود دارد؟

بله ، برای هرقالب بصورت جداگانه آموزش جامعی آماده شده که در صفحه مربوط به قالب موجود می باشد. علاوه براین بخش آموزشTV تکمیل کننده این آموزش هاست.

آیا میتوان see5 انتهای نام سایت را حذف کرد ؟

بله ، See5 تنها در طول مدت آزمایشی در کنار نام سایت شماست. بعد از دائمی شدن نسخه سایت، شما باید یک دامین اختصاصی داشته باشید.

آیا قسمتی در سایت درنظر گرفته شده که براساس نیازهای ما راهنمایی کند که بهتر است از چه قالبی استفاده کنیم؟

در حال حاضر برای راهنمایی کاربر، نسخه قابل نمایش هرقالب و توضیح مختصر راجع به امکانات قالب درنظر گرفته شده است.

نحوه ورود به پنل مدیریت سایت چگونه است؟

شما میتوانید با وارد کردن عبارت /wp-admin در انتهای آدرس سایت خود ، وارد محیط مدیریت محتوای سایتتان شوید ، به عنوان مثال اگر آدرس سایت شما see5.ir باشد آدرس پنل مدیریت آن see5.ir/wp-admin است. البته نکته مهم این که : در زمان ساخت سایت ، سی فایو یک نام کاربری و یک رمز عبور بابت پنل مدیریتتان از شما میگیرد که آن نام کاربری و رمز عبور در این قسمت کاربر دارد.

هزینه تمدید سالانه چه میزان است؟

در سی فایو، وب سایت، قالب، هاست حرفه ای و دامنه بصورت رایگان در اختیار کاربر قرار میگرد سایت ساز سی فایو تنها هزینه پشتیبانی از سایت شما را دریافت میکند که مبلغ آن ۲۹۵ هزارتومان است.

آیا پس از انقضاء نمونه سایت آزمایشی، دوباره میتوان آن را بازگردانی کرد؟

به دلیل اشغال فضای سرور تمامی نسخه های رایگان پس از ۷ روز منقضی میشود.

چگونه میتوانم نسخه تصمیم گیری را به نسخه دائمی تبدیل کنم ؟

بعد از ساخت سایت ، یک محیط کاربری برای شما ایجاد میشود که از طریق آن میتوانید لیست سایت هایی که ساخته اید را مشاهده کنید ، سایت های خود را تبدیل به نسخه دائمی کنید ، سوالات خود را به صورت تیکت از پشتیبانی بپرسید ، آموزش های لازم را ببینید ، اطلاعات سایت خود از قبیل نام کاربری و رمز عبور های تعیین شده را مشاهده کنید و …  ، شما از طریق آدرس www.crm.see5.ir میتوانید وارد محیط کاربری خود شوید ، دقت داشته باشید که نام کاربری شما در این مکان همان ایمیل شماست.

مدت اعتبار سایت رایگان چقدر است؟

سی فایو یک Decision time یا فرصت تصمیم گیری برای شما در نظر گرفته است که این زمان ۷ روز است ، شما در این ۷روز میتوانید با سایت خود کارکنید و به صورت کاملا واقعی تمامی بخش های آن را تست کنید. ضمنا برای کاربرانی که طی ۲۴ ساعت پس از ساخت اسلاید و لوگو نسخه آزمایشی سایت خود را تغیر دهند و لوگو و اسلاید کسب و کار خود را روی سایت بارگزاری کنند یک کد تخفیف شیرین هدیه میدهیم 🙂

نمونه پیش نمایش قالب را چگونه می توانیم مشاهده کنیم ؟

در صفحه اول سایت سی فایو با کلیک بروی شروع کنید، لیست تمام قالبها قابل مشاهده است که با انتخاب هرقالب به دکمه ای با عنوان مشاهده نسخه نمایشی دست می یابید که پیش نمایش ان قالب را به شما نشان میدهد.

تفاوت سی فایو با سایر سایت ساز ها

نصب cms

سی فایو برای شما یک cms به نام وردپرس رانصب میکند که هر لحظه از سر ا سر دنیا در حال آبدیت شدن است ، شاید نصب وردپرس + نصب قالب + محتوادهی در ابتدا ، امری ساده به نظر برسد اما افراد فنی میدانند که کافنیگ کردن قالب ها توسط یک روبات سایت ساز یک امر شگفت آور است

ساده و هوشمند

سی فایو مراحل ساخت سایت را هوشمندانه کاهش میدهد تا جایی که شما با ۵ گام و در کمتر از پنج دقیقه میتوانید سایت مورد نظر خود را راه اندازی نمائید.

گستردگی امکانات

سایت های راه اندازی شده با سی فایو هیچ گونه محدودیتی ندارند و تمامی امکانات روز دنیای وب را میتوان به آنها افزود

عدم تبلیغات

سی فایو بابت سایت هایی که برای شما راه اندازی میکند خود را محق هیچ گونه تبلیغات در سایت شما نمیداند

مهلت تست

سی فایو برای اثبات صحت گفته های خود ۴۸ ساعت به شما وقت میدهد تا سایت ساخته شده را از هر نظر چک کنید و در صورت رضایت کامل نسخه سایت شما را دائمی مینماید.

 سئو پذیری

همچنین seo پذیری بسیار بالا ، قالب های واکنش گرا و نیز تنوع و دسته بندی اصولی قالب ها از دیگر تفاوت ها و مزایای see5 است